Нацрада вирішила позапланово перевірити телеканал «Наш»

20 Грудня 2019, 15:38

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення призначила ТОВ «НАШ 365» (супутниковий телеканал «НАШ») позапланову перевірку. Про це повідомляється на сайті регулятора у п’ятницю, 20 грудня.

 

Як зазначається, 19 грудня в ефірі каналу було зафіксовано трансляцію (о 13:08) прес-конференції російського президента Владіміра Путіна, яка супроводжувалася плашкою «Москва. Наживо». Одночасно тривала пряма трансляція з Хрещатика у Києві, яку було протитровано: «Нацкорпус перекрив Хрещатик».

 

«Текст висловлювань, зафіксованих під час офіційного моніторингу Національної ради, вказує на те, що їх основною темою є інформація негативного характеру в контексті питань, пов’язаних із національною безпекою України та її територіальною цілісністю. Ці факти мають ознаки порушення законодавства України у сфері телебачення і радіомовлення та інформації», – йдеться в повідомленні.

 

За результатами перевірки Нацрада ухвалить відповідне рішення.

 

Нагадаємо, 20 листопада латвійська Національна рада з електронних ЗМІ (NEPLP) вирішила зупинити трансляцію дев'яти каналів в Латвії: «Время: далекое и близкое», «Бобер», «Дом Кино», «Дом Кино ПРЕМИУМ», «Музыка Первого», «О!», «Поехали», ТЕЛЕКАФЕ, «Петербург–Пятый канал».  Вони входять в холдинг, бенефіціаром якого є російський мільярдер Юрій Ковальчук: він включений у список санкцій Євроради щодо низки осіб за порушення територіальної цілісності України.