Нацрада призначила позапланові перевірки «112 Україна» та ZIK

10 Січня 2020, 17:39

У четвер, 9 січня, Нацрада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланові перевірки телеканалів «112 Україна» та ZIK щодо контенту, в якому вбачає ознаки розпалювання ворожнечі та поширення необ’єктивної інформації. Про це повідомляє «Детектор медіа».

 

Як зазначається, перевірка «112 Україна» призначена за результатами комплексного моніторингу контенту каналу, що тривав з липня по грудень 2019 року. Як повідомив член Нацради Сергій Костинський, було зафіксовано висловлювання, які мають ознаки fake news, розпалювання ворожнечі.

 

Перевірка каналу ZIK призначена за результатами моніторингу ефіру каналу за 26 листопада 2019 року, коли транслювалася програма «Кожен з нас президент». У ній брали участь Надія Савченко, Ренат Кузьмін і Михайло Добкін.

 

Нагадаємо, також 9 січня Нацрада призначила позапланову виїзну перевірку телеканалу «Прямий» у зв'язку зі скаргою щодо слів ведучого про президента Володимира Зеленського.

 

Також, того ж дня Нацрада вирішила оштрафувати канал НАШ на 105,625 тисяч грн через висловлювання екс-прем'єр-міністра України Миколи Азарова в передачі «Гордон».