Нацрада перенесла терміни відключення аналогового телебачення в Україні

15 Березня 2018, 21:20

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення перенесла терміни відключення сигналу аналогового телерадіомовлення. Про це в четвер, 15 березня, повідомляє прес-служба Нацради.

 

Як зазначається, відключення мало розпочатися у грудні 2017 року

 

"На початку березня 2018 року з’ясувалося, що жодні дії не виконуються, і головна причина – план не було затверджено Кабінетом Міністрів України. Тому було запропоновано внести зміни до плану", – йдеться у повідомленні.

 

У регулятора нагадали, що процес вимкнення аналогового сигналу відбуватиметься в три етапи.

 

"Перший – вимкнення аналогу в окремій області – запланований на серпень 2018 року. Другий – вимкнення аналогового сигналу на всій території країни, за винятком «UA: ПЕРШИЙ», місцевих мовників, аналогових каналів на території проведення АТО і в деяких прикордонних районах – січень 2019 року. Остаточне вимкнення аналогового сигналу в Україні має відбутися у квітні – травні 2019 року", – додали в Нацраді.

 

Нагадаємо, у вересні 2017 року голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко заявив, що до кінця 2018 року мав завершитися перехід українських провайдерів з аналогового мовлення на цифрове. За його словами, до 31 березня 2018 року всі українські провайдери мали остаточно перейти на цифрове мовлення.