Нацрада оголосила попередження телеканалу “112”

18 Січня 2018, 14:06

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оголосила попередження телеканалу "112 Україна" (ТОВ "ТРК "112-ТВ") через порушення правил ведення мовлення в День пам’яті жертв Голодомору 25 листопада. Відповідне рішення було прийнято під час засідання Нацради, 18 січня, повідомляє Укрінформ.

 

Під час позапланової перевірки на підставі моніторингу від 25.11.2017 р. встановлено порушення, яке полягає в тому, що інформація про День пам'яті була відсутня впродовж 8 годин від початку доби.

 

Тож ліцензіатом не дотримано вимоги абзацу 2 пункту 4 Правил ведення мовлення на теле- і радіоканалах у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам'яті (У день пам'яті телерадіоорганізації зобов'язані внести до телерадіопередач та сітки мовлення такі зміни: поширювати мінімум раз на дві години в ефірному часі інформацію про день пам'яті). Через це телеканалу було оголошено попередження і вказано на неприпустимість порушень чинного законодавства у подальшому.

 

Як повідомлялось, 7 грудня 2017 року Нацрада призначила позапланову перевірку телеканалу "112 Україна" (ТОВ "Телерадіокомпанія "112-ТВ") за порушення мовлення в День пам’яті жертв голодоморів.