Нацрада оголосила попередження радіо “Вести” через образи в ефірі на адресу героїв Революції Гідності

24 Листопада 2016, 16:34

Національна рада застосувала до "Радио Вести" санкцію "попередження" після ефіру з Тетяною Монтян, яка образливо висловлювалася на адресу героїв Революції Гідності. Про це написав у Facebook член Нацради Сергій Костинський.

«Перевіркою встановлено, що під час діалогу з радіослухачами гостя радіостанції Тетяна Монтян висловлювалася негативно та образливо на адресу героїв Революції Гідності, допускала у прямому ефірі ненормативну лексику. При цьому ведучий передачі не зупинив та не зробив зауваження щодо неприйнятних висловлювань», – повідомив Костинський.

Він навів приклади висловлювань Тетяни Монтян, за які радіостанція отримала попередження:

– «Вот если бы тарифы можно было повесить на тех, кто стрибав по Майдану в каструле»

– «Мне, например, глубоко по барабану, кого слушают упоротые майдауны»

– «Вот живут в одном доме упоротые майдауны и антимайдановцы» тощо.

Костинський наголосив, що «Радио Вести» порушило вимоги Закону України «Про телебачення і радіомовлення», оскільки розповсюдило інформацію, яка посягає на честь і гідність особи.

Нагадаємо, раніше Нацрада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку київської радіостанції "Шансон". Причиною цього стало те, що на радіостанції транслювали пісню російського виконавця Дениса Майданова "Тихий океан" про військовий морфлот РФ.