Нацрада доручила МВС та МЗС переглянути акредитацію в Україні працівників російських ЗМІ

25 Лютого 2016, 15:25

Голова Нацради з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко звернувся до МВС та МЗС із проханням переглянути робочі візи працівників російських ЗМІ. Про це Артеменко написав на сторінці у мережі Facebook.

«Дав протокольне доручення на звернення до МВС та МЗС з проханням переглянути робочі візу російським журналістам на предмет мети їх роботи на теренах України, особливо тих, що приїхали після початку війни в Україні», – зазначив Артеменко.

Водночас він висловив свої міркування стосовно «чистки» українських телеканалів.

«Зараз є справедливий суспільний тиск, пов'язаний з проросійськими настроями, що раз за разом з’являються на каналах. НацРада не може впливати на кадрову політику каналів. Але канали мають самі «почистити» свою ряди і не допускати «москальські руки» до українського ефіру», – додав Артеменко.

Нагадаємо, телеканал «Інтер» позапланово перевірять через трансляцію в ефірі фільмів, які порушують українське законодавство, а також через лайку в ефірі під час сюжету про «Небесну сотню». Таку ж перевірку влаштують на телеканалі ICTV.

Також раніше повідомлялося, що Нацрада оголосила попередження українському телеканалу НТН за трансляцію фільму про НКВС.