Нацполіція створить комісію для розслідування конфлікту в патрульній поліції на Закарпатті

9 Березня 2017, 17:28

Національна поліція створить спеціальну комісію для вивчення обставин інциденту, який трапився між працівниками та керівництвом Управління патрульної поліції в Закарпатській області. Про це повідомила прес-служба Нацполіції.

До складу комісії увійдуть представники кількох структурних підрозділів Національної поліції України, зокрема – департаментів патрульної поліції і кадрового забезпечення. Голова Національної поліції України Сергій Князєв у четвер, 9 березня, призначив службове розслідування за цим фактом 

Як повідомлялося, голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль надіслав листа міністру внутрішніх справ України Арсену Авакову з проханням змінити керівництво Управління патрульної поліції у містах Ужгород та Мукачево, якому колектив висловив недовіру. Повідомляється, що 73 патрульні поліцейські написали голові ОДА колективне звернення, в якому заявляють про факти численних порушень законодавства, дисциплінарного статуту, приниження честі та гідності з боку начальника Управління патрульної поліції в Ужгороді та Мукачеві Юрія Марценишина, а також його заступника.