Нацкомісія ухвалила рішення про підвищення тарифів на холодну воду

16 Червня 2016, 16:55

Нацкомісія з регулювання у сферах енергетики та комунпослуг (НКРЕКП) ухвалила рішення про збільшення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення. Про це повідомив кореспондент із засідання НКРЕКП.

«Рішення прийняте», – сказав голова комісії Дмитро Вовк. 

Повідомляється, що основними причинами зростання тарифів назвали підвищення ціни на електроенергію та заробітної плати працівникам підприємств.

Суми конкретних тарифів відрізнятимуться в кожному окремому випадку і залежатимуть від зростання цін на енергоносії, зокрема електроенергію, в структурі тарифів,  від розміру заробітної плати, інвестиційних програм тощо.

За даними НКРЕКП близько 35-55% у структурі тарифу на холодну воду становить електроенергія. У зв’язку з цим підвищення тарифу на холодне водопостачання може становити від 5 до 50%.

При цьому, раніше у Київводоканалі заявляли, що у Києві здорожчання холодної води відбудеться з 1 серпня та складе 30%. Зокрема, столичні тарифи пропонується підвищити з 8,68 до 12-ти грн за кубометр для приватних будинків з централізованим водопостачанням і водовідведенням та з 10,24 до 13,43 для багатоповерхівок. 

Як повідомлялося, 9 червня НКРЕКП офіційно ухвалила рішення про подвійне підвищення тарифів на тепло для населення.

Позначки: