Нацгвардійцям презентували нові засоби індивідуального захисту

10 Серпня 2016, 15:13

Французька компанія OUVRY, що спеціалізується на виготовленні захисного екіпірування в умовах радіаційного, хімічного та бактеріологічного зараження, представила бійцям Національної гвардії України протигази, шоломи та захисні костюми. Презентація відбулась на базі Навчального центру НГУ в Нових Петрівцях під Києвом, повідомляє прес-служба Нацгвардії.

Зазначається, військовослужбовцям було представлено засоби для захисту органів дихання і елементів, що можуть додаватися залежно від умов використання. Протигази поєднуються зі спеціальними шоломами для захисників правопорядку, які також були продемонстровані виробниками. Крім того, представники підприємства презентували засоби для захисту тіла в умовах хімічно-бактеріальних загроз.

За даними прес-служби, обладнання та амуніція нового покоління були спеціально розроблені під замовлення за рекомендаціями французької армії. Під час моделювання зразків бралися до уваги практичність і зручність використання. Це обмундирування має дозволити солдату працювати набагато довше у важких умовах. Наразі представлена продукція знаходиться на озброєнні у французької піхоти, поліції та всіх спецпідрозділів.

Французька сторона надала екземпляри амуніції для апробації та випробувань у польових умовах, після чого фахівці НГУ винесуть відповідні висновки.

Нагадаємо, 27 липня до Києва прибула партія сучасних безпілотних літальних апаратів із США загальною вартістю понад 12 млн дол.