Нацгвардійці затримали у Києві чоловіка, який проводив відеозйомку на території Інституту ядерних досліджень

19 Серпня 2016, 10:31

Військовослужбовці Національної гвардії України, що несуть службу з охорони Інституту ядерних досліджень НАНУ в Києві, затримали громадянина Н., який проводив відеозйомку режимного об’єкту. Про це повідомляє прес-служба Північного оперативно-територіального об’єднання НГУ.

«Чатовий молодший сержант Владислав Рябенко помітив поблизу поста підозрілого чоловіка та повідомив про це начальника варти. Військовослужбовці тривожної групи прапорщик Микола Прокопенко, старший солдат Богдан Волошин та майор Володимир Младенов провели затримання правопорушника», – йдеться в повідомленні. 

За словами Младенова, затриманий викликав до себе увагу, коли проводив відеозйомку режимного об’єкту – контрольно-пропускний пункт та територію Інституту ядерних досліджень. Чоловік відверто плутався у свідченнях щодо свого місця роботи, а пред’явлене ним посвідчення журналіста при подальшій перевірці виявилось недійсним.

Затриманого разом з вилученими речовими доказами передали працівникам поліції Голосіївського управління Національної поліції для подальшого з’ясування обставин події. Про інцидент повідомлено Службу безпеки України.

Як повідомлялося, на початку серпня на блокпосту біля Волновахи нацгвардійці затримали підозрюваного в теракті.