Нацгвардія провела водні випробування модернізованого бронетранспортера “Буцефал”

1 Червня 2016, 17:43

У Харківській області відбулися випробування модернізованих БТР-4 на воді. Про це повідомили в Національній академії Національної гвардії України, оприлюднивши відео.

Згідно з повідомленням, випробування проводилися на Салтівському водосховищі.

«Уже кілька років в ряди Збройних сил України та Національної гвардії поставляється новітній бронетранспортер БТР-4. Бронетранспортер має кілька модифікацій з різними силовими установками і додатковим обладнанням, в залежності від завдань які він буде виконувати. БТР-4 – розробка харківського конструкторського бюро імені Морозова. Робота над вдосконаленням бронемашини не припиняється і нині. Представники бюро експериментують, встановлюючи нові силові установки, додаткове обладнання, різні типи озброєння», – йдеться у супровідному повідомленні до ролика.

Нагадаємо, БТР-4 «Буцефал» призначений для транспортування бійців механізованих підрозділів та вогневої підтримки в бою. Його використовують для оснащення підрозділів, здатних вести бойові дії в різних умовах, зокрема в умовах застосування противником зброї масового ураження.