Нацбанк за 28 млн грн покращить свою баню СПА-системою, теплою підлогою і цифровим TV

16 Липня 2013, 14:42

Передбачено придбання та монтаж системи СПА, устаткування для басейну, систем «тепла підлога», водоочищення та кондиціювання. Також Нацбанк бажає, щоб у його центрі було цифрове телебачення, встановлено акустичну систему фонового озвучування, придбано меблі. Окрім цього передбачено технічне переоснащення теплопункту та інженерних мереж.

Роботи потрібно виконати протягом півроку після перерахування будівельникам авансу.

Власником «Київбудінвесту» є Володимир Петрук, відомий як заступник голови «Нафтогазу України» під час першого уряду Юлії Тимошенко.

Компанія «Київбудінвест» користується попитом у вищих органів влади. Їй замовляли реконструкцію резиденцій на вул. Грушевського та санаторію «Гурзуфський» Держуправління справами, театру оперети до Євро-2012, будівництво головного офісу «Укрексімбанку» по  вул.Горького, 127.

Вартість цих підрядів з урахуванням замовлення від НБУ склала 98,44 млн грн.

Загалом за п’ять років НБУ провів будівельні тендери на 349,38 млн грн.

До цієї суми не включено такі проекти, як будівництво бази відпочинку «Прикарпаття» вартістю 86,83 млн грн, оскільки ці тендери проводило Івано-Франківське УНБУ.

Як повідомлялось, у липні НБУ уклало угоду на ремонт вентиляції і карнизів головного свого офісу у Києві за 1,2 млн грн.

Читайте також: Нацбанк продовжує лідирувати серед відомств за обсягами витрат під час держзакупівель.