НАТО не встигне допомогти Балтії, якщо розізлиться Росія

29 Червня 2011, 23:15

За оцінкою військового, Росія зможе нейтралізувати власні збройні сили країн Балтії досить швидко. Настрашити Росію допомогло б розміщення в Прибалтиці двох-трьох бригад НАТО. Неретніекс роздумує, чи насмілиться НАТО завезти транспортними літаками свої війська в ситуації, коли російські протиракетні комплекси С-300 і С-400 покривають більшу частину повітряного простору країн Балтії. Нейтралізація об'єднаних протиракетних систем Росії та Білорусії забере у НАТО тижні, якщо взагалі виявиться можливою.

Крім того, за словами генерал-майора шведської армії, у Росії тут є і наземні війська, що перевершують і за чисельністю, і з озброєння прибалтійські війська.

Неретніекс досить критично висловлюється про власних збройних силах стан Балтії, у яких немає ні сучасних бойових машин, ні танків, а також недостатня повітряна оборона.

Неретніекс також зазначає, що у європейських союзників НАТО зараз немає логістичних можливостей для того, щоб розгортати в регіоні Балтійського моря масштабні військові операції.