НАТО допоможе Україні розмінувати звільнені території Донбасу – Геращенко

25 Квітня 2015, 11:53

НАТО може допомогти Україні у розмінуванні звільнених територій Донбасу. Про це повідомила уповноважена президента України з мирного врегулювання ситуації на Донбасі, народна депутатка Ірина Геращенко за підсумками засідання комісії Україна-НАТО, яка відбулася в штаб-квартирі НАТО в Брюсселі, інформує прес-служба "Блоку Петра Порошенка".

"НАТО поінформувало про можливість допомоги Україні у розмінуванні звільнених територій. Очікується, що найближчим часом буде ухвалено рішення про початок проекту НАТО з посилення потенціалу реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій з відновлення сил і засобів підрозділів піротехніки в Донецькій і Луганській областях", – сказала депутатка.

За словами Геращенко, в зазначених регіонах вся матеріально-технічна база піротехнічних підрозділів була розграбована бойовиками.

"Ми очікуємо, що НАТО ухвалить позитивне рішення щодо допомоги Україні у відновленні матеріально-технічної бази та можливостей цих підрозділів. Ідеться про виявлення, знешкодження та протидію вибухових засобів", – зазначила Геращенко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на підконтрольному Україні Донбасі потрібно розмінувати 32 тисяч га землі. Зараз розміновано 6,2 тис. гектарів.