Натяжні стелі АртДекор Київ: тут є з чого обрати

15 Березня 2024, 15:19

Асортимент сучасних натяжних стель просто вражає! А якщо ви обрали натяжні стелі Арт Декор Київ, можете дозволити собі найскладніші види трендового дизайну. Які напрямки у дизайні натяжних стель сьогодні  найбільш актуальні?

Чому варто обрати натяжні стелі?

Ніколи не думали про монтаж натяжної стелі в будинку або квартирі, офісі або іншому приміщенні? Сумніваєтесь, чи будуть вони доречні у санвузлі, на лоджії або в кухні? Проте часто складаються ситуації, у яких саме натяжні стелі можуть стати чи не єдиним розв’язанням проблеми.

  1. Ремонт майже закінчено, на довготривалі роботи над оформленням стелі не вистачає часу. Монтаж натяжної стелі, що займає декілька годин, дозволить вже найближчим часом отримати бездоганний результат.
  2. Стеля потребує оновлення, але потрібно провести роботи без утворення купи сміття та пилу. Звісно, оптимальним варіантом будуть натяжні конструкції, монтаж яких не потребує попереднього вирівнювання та підготовки стелі у приміщенні.
  3. Досить часто потерпаєте від залиття водою з даху або верхнього поверху? Просто встановіть підвісну стелю з ПВХ-плівки та забудьте нарешті про чималі кошти на проведення ремонту. Стеля не лише втримає воду, але й залишиться непошкодженою.

Натяжні стелі у вашому інтер’єрі

Навіть ПВХ-плівка, що є найдешевшим матеріалом для натяжної стелі, відкриває багато різноманітних версій оформлення стелі. Наприклад, створення унікальних композицій, в яких поєднується матеріал, що відрізняється за кольором та текстурою. Це дозволяє приховати шви або складні конструкції з багаторівневими стелями, що часто використовують для виділення функціональних зон у приміщенні.

Поєднання натяжної стелі та різних систем сучасних освітлювальних елементів забезпечує не лише оптимальне розподілення світлового потоку в приміщенні, але й неймовірно цікаві візуальні ефекти. У поєднанні зі значною економією споживання електроенергії та підвищеним рівнем безпеки – це просто знахідка для того, хто прагне сучасних трендів у своєму інтер’єрі.

Де замовити монтаж натяжної стелі?

До цього питання важливо підійти дуже відповідально. Експерти застерігають від надмірно низьких цін на натяжні стелі, адже на практиці часто доводиться переплачувати набагато більше. Скористайтеся калькулятором вартості послуги на сайті та обов’язково ознайомтеся з відгуками клієнтів на сторонніх ресурсах. Надайте перевагу компанії з великим досвідом та перегляньте фото виконаних робіт.

 

 

Позначки: