Наступного року жетони в метро будуть дорожчі і зелені

18 Грудня 2014, 22:54

З переходом на новий тариф в метрополітені Києва будуть введені в обіг жетони зеленого кольору замість синіх, які використовувались раніше. Про це йдеться в повідомленні прес-служби КП "Київський метрополітен". 

"Закликаємо пасажирів не скуповувати жетони блакитного кольору, які тепер є засобом оплати проїзду в столичній підземці, адже вони будуть повністю вилучені з обігу", – сказано в повідомленні.

Як зазначається, жетони старого зразка (блакитного кольору) можна буде обміняти в касах метрополітену у співвідношенні залежно від затвердженого тарифу.

Як повідомлялось, начальник комунального підприємства «Київський метрополітен» Віталій Брагінський заявив, що в даний час для ефективного обслуговування пасажирів тільки для ремонту тунелів та рухомого складу необхідно понад 2,5 млрд грн.

Нагадаємо, раніше мер Києва Віталій Кличко заявив, що тарифи на проїзд у столичному метро буде підвищено в січні-лютому 2015 р. Нещодавно мер також заявив, що остаточні тарифи на проїзд у метро оприлюднять найближчим часом. При цьому в КМДА зазначили, що Київське метро може подоржчати до 4 грн, але не більше.