Наслідки російського “визволення” – як виглядають зруйновані школа та садочок у Богданівці

14 Квітня 2022, 19:03

На YouTube-каналі проєкту «Український свідок» опублікували відео, де можна побачити наслідки перебування росіян на території Київської області: зруйновані школа та садочок і пошкоджено ще 2 навчальних заклади.

У Богданівській загальноосвітній школі I–III ступенів та ще одному дитячому садочку перебували окупанти. Там, за словами заступника селищного голови с. Велика Димерка Олександра Куценка у росіян були штаб та лікарня, а після звільнення території, окупанти підірвали обидва навчальні заклади. Стіни школи залишилися цілими, а от дитячий садочок повністю зруйнований.

“Знищено один садочок і одну школу. Дві школи пошкоджено частково. Там відновити навчальний процес без ремонту неможливо, але вони підлягають ремонту.” – каже Олександр. Він також розповідає, що спочатку має бути проведена експертиза у зруйнованих навчальних закладах, після якої будуть вирішувати подальші дії: відновлення школи чи створення проекту нового навчального закладу.  

 “Зараз будем просить виділення додаткових автобусів шкільних для забезпечення процесу у школах, які збереглися в ОТГ…Я думаю, що протягом 10 днів буде відновлено онлайн навчання, а решта буде задіяно на  відновлення навчального процесу: прибирання і приведення у відповідність, де менш пошкоджено.”

Зараз неможливо дивитися без сліз на все те, що зробили в нашій країні “визволителі”. Але ми не втрачаємо оптимізму, віримо в перемогу України та її світле майбутнє!

Автор:
Тиждень