Насірова у супроводі працівників НАБУ вивезли з лікарні Феофанія

4 Березня 2017, 11:03

У суботу, 4 березня, відстороненого від посади на період розслідування голову Державної фіскальної служби України (ДФС) Романа Насірова у супроводі працівників Національного антикорупційного бюро України вивезли в кареті "швидкої допомоги" з лікарні Феофанія.

Адвокат Насірова Олександр Мірошник і його родичі заявили журналістам, що їм не відомо, куди його вивезли.

Тесть Насірова зазначив, що його зять вранці написав на своїй сторінці в Фейсбуці про готовність до дискусій в суді "через кілька днів".

"Сьогодні я з ним поговорив, він в нормальному стані. Дух хороший в загальному. Йому ввели медикаментозний наркоз, снодійне для МРТ. Тобто він заснув", – зазначив родич Насірова.

За словами тестя, після цього до Насірова зайшли детективи НАБУ.

"Куди його повезли – я не знаю", – додав він.

Дружина Катерина зазначила, що голову фіскально служби забрали без виписки:

"Без будь-якої документації, укладення вивезли в невідомому напрямку".

У прес-службі НАБУ повідомили, що не мають інформації про те, куди відвезли Насірова.

Як повідомлялося, 2 березня детективи НАБУ затримали голову ДФС Романа Насірова й оголосили йому підозру у вчиненні злочину передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання службовим становищем), що спричинило шкоду державі на суму близько 2 млрд грн. Водночас, адвокат повідомив, що детективи оголошували підозру непритомному Насірову, і він буде скаржитися на незаконне затримання. За словами лікарів, у Насірова діагностували інфаркт міокарда.

Крім того,Національне антикорупційне бюро України провело обшуки за кількома адресами, в тому числі в центральному офісі Державної фіскальної служби. Обшуки поводили в рамках розслідування кримінального провадження, пов’язаного з неправомірними, на думку слідства, рішеннями голови ДФС Романа Насірова про розстрочення податкових боргів підприємствам із орбіти колишнього народного депутата Олександра Онищенка.

Кабінет міністрів України усунув Насірова від виконання обов'язків глави ДФС на час проведення розслідування.