Насіров відзвітував, що здав документи, які дають йому право на виїзд із країни

20 Березня 2017, 20:57

Відсторонений від виконання обов'язків голова Державної фіскальної служби Роман Насіров заявив, що здав документи, які дають йому право на виїзд з країни. Про це він повідомив у Facebook.

«Як обіцяв, продовжую інформувати – сьогодні прибув до ГУ Державної Міграційної Служби України в місті Києві, щоб виконати обов'язки відповідно до ухвали суду і здати на зберігання документи, наявні в мене, що дають право на виїзд, окрім тих що вилучили», – написав Насіров.

Він також наголосив, що «ніколи не збирався переховуватися від слідства, а навпаки завжди був і є готовий співпрацювати з органами досудового розслідування».

Крім того, відсторонений посадовець висловив сподівання, що йому невдовзі повернуть усі документи.

Водночас, він не уточнив, які саме документи здав.

Як повідомлялося, частина паспортів були вилучені в ході обшуків за місцем проживання Насіров. Це два закордонних паспорти і дипломатичний. Згодом стало відомо, що в Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі наполягають, що Насіров має здати правоохоронцям свій паспорт громадянина Великої Британії.

Нагадаємо, 7 березня суд заарештував із заставою 100 млн грн відстороненого голову ДФС Романа Насірова за підозрою у зловживанні владою, яке призвело до збитків державі в сумі 2 млрд грн. 16 березня дружина Насірова внесла заставу, і він вийшов із СІЗО

Тим часом, Спеціалізована антикорупційна прокуратура доручила Національному антикорупційному бюро перевірити законність походження 100 млн гривень застави.