Насіров пояснив, чому не підпише заяву Марушевської про звільнення

14 Листопада 2016, 23:53

Голова Державної фіскальної служби Роман Насіров не прийняв заяву про звільнення від начальниці Одеської митниці Марії Марушевської. Про це він повідомив у Facebook.

«Сьогодні день гучних заяв. Марушевська виклала в інтернеті заяву про своє звільнення за згодою сторін. Для уникнення неоднозначності ситуації хочу заявити – в такому вигляді заява про звільнення не прийнятна. Марушевська заявляє, що звільняється через тиск та гальмування реформ. За весь час роботи ми навіть не побачили плану тих нібито реформ. Звільнення Марушевської можливе лише після передачі справ та документів у порядку, встановленому чинним законодавством, із дотриманням всіх необхідних умов», – написав Насіров, зазначивши, що створено спеціальну комісію.

«На сьогодні наше завдання – знайти відповідальне керівництво для Одеської митниці і протягом 3 місяців показати, як швидко можливо здійснювати реформи і наповнювати державний бюджет. Ми і надалі продовжуємо роботу по реформуванню служби, наповненню бюджету, зупинити цей процес ми не маємо морального права. За 10 місяців 2016 року Одеська митниця – це одна з митниць, якою не виконувався план надходжень до бюджету, в той час як в цілому митницями перевиконано план на 12,1 млрд грн», – зазначив голова ДФС.

Нагадаємо, раніше Марушевська повідомила, що написала заяву на звільнення. За її словами, всі інструменти реформування на регіональному рівні вичерпані.

«Уряд не має політичної волі для проведення митної реформи. Бачення реформування немає і в Києві», – підкреслила Марушевська, додавши, що реформа блокується на всіх рівнях, в тому числі, керівництвом ДФС.