NASA показало відео випробувань прискорювача для однієї з найпотужніших ракет у світі

29 Червня 2016, 18:28

NASA провело випробування прискорювача для однієї з найбільш потужних ракет у світі Space Launch System, яка призначена для польотів на Місяць і Марс. Відео випробувань було опубліковано на сайті агентства.

Тест став останнім перед використанням прискорювача при запуску апарату "Оріон" у 2018 році. В ході випробувань була досягнута тяга, що становить 75% від необхідної для подолання "Оріоном" гравітації Землі. Температура всередині двигунів піднялася до шести тисяч градусів Цельсія.

Наразі фахівці NASA проводять аналіз даних, отриманих за допомогою 530 датчиків, для того, щоб усунути можливі неполадки в роботі SLS.

20 грудня 2015 року вчені з Північної Дакоти провели випробування прототипів скафандрів, які планувалося використовувати під час висадки на Марс.

Космічний центр NASA розробив два прототипи скафандрів, розроблені для роботи в умовах низької гравітації і невагомості. Скафандри пройшли випробування в умовах американської пустелі, а потім їх перевірка була проведена на симуляторі у Флориді.

Раніше фахівці NASA провели випробування нових теплових екранів для космічних кораблів, які дозволять захистити корабель від спеки під час занурення в атмосферу планети і зробити уповільнення на необхідній висоті під час висадки на Марс.

Позначки: