Астрономи і фахівці з візуалізації NASA скомбінували дані з космічних телескопів Hubble і Spitzer (видимий і інфрачервоний діапазони) і створили відео польоту через Туманність Оріона. Про це йдеться на сайті телескопу Hubble.
Використовуючи фактичні наукові знімки та інші дані у поєднанні з анімацією, команда Наукового інституту космічних телескопів у Балтіморі, штат Меріленд і Каліфорнійського технологічного університету в Пасадені, штат Каліфорнія, створили детальну багатохвильову візуалізацію цієї туманності, яка є найближчою зоретворчою областю і знаходиться в 1350 світлових роках від нас.
Дивіться також: Астронавт NASA зробив вражаюче фото нічного Києва з космосу
"Можливість прольоту через гобелен туманності у трьох вимірах дає людям набагато краще відчуття того, що таке Всесвіт", – пояснив вчений-експерт з космічного телескопу в галузі візуалізації Френк Саммерс, який очолив команду, яка розробила фільм.
"Завдяки додаванню глибини та структури до дивовижних зображень, цей політ допомагає висвітлювати світові науку, як просвітницьку, так і натхненну", – додав Саммерс.
Нагадаємо, раніше NASA показало, як відбуватиметься випробування пілотованого місячно-марсіанського корабля Orion під назвою Ascent Abort-2. Реальний запуск запланований на квітень 2019 року, триватиме три хвилини.