Народний рух закликає опозицію висувати єдиних кандидатів по мажоритарці

18 Листопада 2011, 21:24

"Ми закликаємо демократичні сили до консолідації і висування єдиних кандидатів на всі мажоритарні округи. Тільки так ми одержимо можливість перемогти на наступних виборах", – сказано в заяві НРУ.

Партія вважає, що новий закон про вибори Ради буде сприяти безпрецедентним зловживанням адміністративним ресурсом і корупційними схемами.

На думку НРУ, прийняття нового закону про парламентські вибори свідчить про відхід від демократичних принципів і будівництво авторитарного режиму в Україні.

Нагадаємо, 17 листопада Рада ввела пропорційно-мажоритарну виборчу систему на парламентських виборів з підвищенням прохідного бар'єра до 5% і без участі у виборах блоків.

Європейська комісія "За демократію через право" ("Венеціанська комісія") вказує на наявність у законопроекті про вибори Ради змін, які не відповідають її рекомендаціям.

Партія "Фронт змін" готова почати переговори з опозиційними політичними силами про формування єдиного списку кандидатів у депутати Ради за мажоритарними округами 21 листопада.

98