Нардеп запропонував ліквідувати Печерський райсуд Києва

3 Вересня 2014, 12:37

Необхідність такого рішення Власенко пояснив повною дискредитацією установи за часів влади Віктора Януковича.

"Печерський суд… був взірцем винесення завідомо неправосудних рішень, в якому відбувалася розправа з політичними опонентами режиму Януковича, де виносились неправомірні, виключно політично вмотивовані рішення на замовлення адміністрації бувшого президента України,  що неодноразово підтверджено рішеннями Європейського суду з прав людини", – йдеться у тексті постанови.

Окрім того, автор наголошує на факті, що Печерського райсуду не торкнулися люстраційні процеси, а установа нині продовжує ухвалювати "очевидно неправосудні рішення".

Власенко пропонує внести подання на ім'я президента Петра Порошенка та до Мін'юсту з проханням ліквідувати Печерський райсуд.

Нагадаємо, що у 2011 році в Печерському суді розглядали справу екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, яку суддя Родіон Кірєєв засудив до семи років позбавлення волі.

Також повідомлялося, що цей суд розглядає справу про розгін Майдану в ніч на 30 листопада 2013 року, в якому звинувачують колишніх голову Київської міської держадміністрації Олександра Попова та заступника голови РНБО Володимира Сівковича. 13 червня суд оголосив перерву у справі на невизначений термін.