Нардеп заявив про вихід із партії «Свобода»

25 Грудня 2015, 16:08

Народний депутат від "Свободи" Юрій Бублик написав заяву на вихід із партії. Про це народний депутат повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Зокрема, Бублик повідомив, що розділяє програму політичної сили, проте вважає "Свободу" авторитарною партією.

 

ЗВЕРНЕННЯ НАРОДНОГО ДЕПУТАТА УКРАЇНИ ЮРІЯ БУБЛИКА ДО ГРОМАДИ ПОЛТАВЩИНИ ЩОДО ПРИПИНЕННЯ ЧЛЕНСТВА У ВО "СВОБОДА"Шановні…

Опубликовано Юрій Бубликом 25 декабря 2015 г.

"ВО "Свобода" суттєво різниться від інших політичних сил. Це єдина в Україні ідеологічна політична сила, яка дотримується своєї програми. Та поряд з тим, "Свобода" не є демократичною партією, "Свобода" – авторитарна партія. Як наслідок – керівників місцевих організацій обирають не члени партії, їх призначає голова партії за поданням місцевого вищестоящого керівництва", – йдеться у повідомленні.

"До головного недоліку можна віднести те, що рядове членство не впливає на призначення керівника місцевої організації, відповідно, керівник не залежить від рядового членства. Як наслідок – руйнується мотивація, ініціативність. У солдата крадуть мрію стати генералом. Твій ріст партійною ієрархією не залежить від твоїх побратимів – головне сподобатися вищестоящому керівнику, інакше – будеш вічним рядовим", – йдеться у повідомленні.

Як зазначив Бублик, керівництво партії вимушене постійно "балансувати між авторитаризмом та здоровим глуздом", щоб вберегти партійне членство в умовах постійної несправедливості. Як наслідок – системні конфлікти в місцевих свободівських організаціях.

"Не можна побудувати Велику, Сильну, Справедливу Україну на засадах несправедливості…Тому, шановні полтавці, від сьогодні я припиняю своє членство у ВО "Свобода". Дістало!", – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, сьогодні Микола Томенко заявив про вихід з фракції БПП та коаліції, причиною такого рішення стало нічне голосування за бюджет.