Нардеп від “Самопомочі” заявила, що хоче скласти повноваження

11 Березня 2017, 19:11

Депутатка Верховної Ради Олена Бабак (фракція "Самопоміч") оголосила, що хоче скласти депутатські повноваження. Про це повідомляють "Українські новини".

"Це виключно особисті причини. Я вважаю, що мені треба змінити мою діяльність. Я не політик, я більше експерт. Для мене політична діяльність є складною, як для людини", – сказала вона.

Бабак уже повідомила про своє рішення членам фракції і лідеру партії, меру Львова Андрію Садовому. За її словами, ніяких розбіжностей із фракцією і партією у неї немає, навпаки, вона дуже вдячна своїм колегам за досвід.

Бабак була обрана до Ради 8-го скликання за списком партії "Самопоміч" (№8 у списку). Вона є заступницею голови комітету Ради з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства.

Як повідомлялося, 21 лютого Верховна Рада України достроково припинила повноваження народного депутата Олексія Савченка, який був обраний до парламенту за списками "БПП", і в жовтні 2016 року призначений головою Миколаївської обласної адміністрації. Замість нього 3 березня ЦВК зареєструвала народного депутата Юрія Буглака.