Нардеп повідомив про допит у Мукачеві колишнього помічника Ланьо

19 Липня 2015, 12:57

Тимчасова слідча комісія (ТСК) щодо подій у Мукачеві проводить допит колишнього помічника народного депутата Михайла Ланьо, депутата Мукачівської районної ради Артура Пашкуляка. Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат України Ігор Мосійчук.

Фото: facebook.com/igor.mosijcuk

"Зараз ТСК по Мукачеву опитує колишнього помічника нардепа Ланьо, а нині депутата Мукачівської райради Артура Пашкуляка який був комунікатором зустрічі ПС Закарпаття Ланьо "Блюка", – повідомив Мосійчук.

Як повідомлялося, у Мукачеві сталася вулична стрілянина з пожежею на АЗС. Збройний конфлікт виник між "Правим сектором" та представниками депутата Верховної Ради Михайла Ланьо. Конфлікт стався на території комплексу «Антарес» у Мукачеві, який пов’язують з Ланьо.

Згодом представники «Правого сектору» вступили у бій з правоохоронцями, які з’явилися на місці подій. Причиною конфлікту називають спроби перерозподілити контрабандні потоки на Закарпатті.

Створено міжвідомчу слідчу групу з працівників прокуратури, УМВС та УСБУ в області, хід розслідування взято на особистий контроль Генеральним прокурором України, операція зі знешкодження злочинців триває.

Згодом стало відомо, що стрілянину в Мукачеві кваліфікували, як теракт.