Нардеп повідомив подробиці нападу на двох членів атестаційної комісії Нацполіції в Луцьку

19 Лютого 2016, 08:04

Громадськими активістами, на яких напали увечері 18 лютого в Луцьку, були Богдан Климчук та Сергій Чуріков. Про це повідомив народний депутат Ігор Гузь.

Зі слів депутата, нападники підстерегли активістів Климчука та Чурікова майже одночасно в різних районах міста.

За його словами, нападники вдарили важким предметом по голові Богдана Климчука, який виходив після занять зі спорткомплексу. При цьому, каже депутат, вони не були грабіжниками, бо втекли одразу ж, як тільки потерпілий упав. На допомогу йому прибули волинські самооборонці та колеги з атестаційної комісії Національної поліції.

Луцький самооборонець Сергій Чуріков також постраждав від невідомих, що тричі вдарили його ззаду по голові важким предметом. Нападники на Чурікова також пошкодили його автомобіль, повідомив Гузь.

Богдан Климчук був серед учасників недавнього мітингу, які вимагали прозорої атестації працівників колишнього МРЕВ. Він працює в атестаційній комісії територіального органу Національної поліції від громади Луцька.

Ігор Гузь звернувся до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова із закликом знайти та покарати зловмисників. Депутат вважає, що напади свідчать про залякування громадських активістів.

Нагадаємо, журналіст, член атестаційної комісії в Києві Ольга Худецька повідомила напередодні, що в Луцьку невідомі в балаклавах жорстоко побили двох членів атестаційної комісії Національної поліції.