Нардеп Єремеєв помер під час лікування за кордоном – ЗМІ

12 Серпня 2015, 20:39

Помер народний депутат, керівник депутатської групи "Воля народу" Ігор Єремеєв. Як повідомляють джерела, депутат перебував у комі протягом трьох тижнів.

Як повідомлялося, Єремеєв 26 липня отримав черепно-мозкову травму, впавши з коня. Його госпіталізували до міської лікарні в Луцьку, лікарі оцінювали його стан як стабільно важкий. На той момент вирішувалося питання транспортування депутата до Києва чи в одну із західних країн.

Згодом стало відомо, що Єремеєва перевезли на лікування за кордон.

Єремєєв народився 3 квітня 1968 року в селі Острожець Млинівського району Рівненської області.

У 1985 році закінчив Острожецьку середню школу.

З 1985 року навчався в Українському інституті інженерів водного господарства, нині – Національний університет водного господарства (м. Рівне), який закінчив у 1992 році за спеціальністю "Промислове та цивільне будівництво" з присвоєнням кваліфікації спеціаліста "інженер-будівельник".

У 1992 році, об'єднавши групу товаришів по навчанню у вузі, створив у рідному селі приватне підприємство "Континіум", ставши його директором.

На виборах 1 березня 2002 року обраний народним депутатом України по Маневицькому виборчому округу №23, Волинська область (36,44% голосів).

Був членом Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, Уповноваженим представником і керівником депутатської фракції Аграрної партії України.

На виборах 28 жовтня 2012 року обраний народним депутатом України по Маневицькому виборчому округу №23, Волинська область (48,50 % голосів). У VII скликання ВРУ став співголовою депутатської групи "Суверенна європейська Україна".

У 2013 року в рейтингу найбагатших українців стан Ігоря Єремєєва оцінювався в 151 млн дол. Депутат був співвласником групи компаній "Континіум", в активах якої одна з найбільших в Україні мереж АЗС WOG та Херсонський нафтопереробний завод.