Напівзахисник збірної України Андрій Ярмоленко наближається до рекорду Шевченка по забитим м’ячам

13 Жовтня 2021, 12:27

Як сповіщає сайт новин Мета Футбол, Андрій відкрив рахунок в матчі відбіркового турніру Чемпіонату світу 2022 проти збірної команди Боснії та Герцеговини, який відбувся дванадцятого жовтня у Львові. М'яч влетів у ворота супротивника на п'ятнадцятій хвилині зустрічі, він став сорок четвертим в арсеналі здобутків нашого спортсмена.

 

Невпинний рух до нового рекорду, детальніше про ці старання футболіста

Як було сказано вище, Андрій зробив результативний удар по воротах боснійців та здобув свій сорок четвертий м'яч на шляху до перевершення рекорду, напередодні він, так же, з легкістю відкрив рахунок в матчі цього ж відбіркового турніру з Фінляндією, який закінчився довгоочікуваною перемогою нашої збірної, з рахунком два – один. Цей здобуток дає шанс на вихід з групи, залишаючись на другому місці. Після того, як Ярмоленко забив свій сорок четвертий м'яч за національну збірну, в сто четвертій грі, він впритул наблизився до побиття рекорду, встановленого Шевченком Андрієм, а він становить сорок вісім голів за сто одинадцять матчів. Наш напівзахисник, поки що, залишається на другому місці в рейтингу найкращих бомбарбирів збірної країни, на першому вищезгаданий Шевченко, котрий літом залишив тренерський місток. Сподіваємось, що Фортуна не полишить Андрія за півкроку до рекорду.

Матч у Львові, рахунок та як це відбулося

Гра з боснійцями закінчилася нічийним рахунком, один-один. Перший м'яч за нашим Ярмоленком, він скорив ворота супротивника на п'ятнадцятій хвилині, відповідь прилетіла на сімдесят сьомій хвилині зустрічі, її виконав Ахмедходжич. Матч пройшов з явною перевагою українців. Окрім цього, початок змагань відзначився неймовірним та феєричним звучанням Державного Гімну України у виконанні Дзідзьо.