Напад на Михайлика. Геращенко повідомив, що затримані останнім часом неодноразово їздили до РФ

25 Вересня 2018, 23:02

Народний депутат Антон Геращенко повідомив, що затримані в рамках кримінального провадження щодо замаху на активіста Олега Михайлика в Одесі неодноразово їздили до Росії, у тому числі останнім часом. Про це секретар Комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності повідомив в ефірі "5 каналу".

 

"Слідство ще буде перевіряти, що вони робили в РФ, хто їх там і на що науськував", – зазначив Геращенко.

 

За його словами, антиукраїнські провокації є однією з основних версій слідства щодо нападу на Михайлика.

 

"Одна з версій нападу на пана Михайлика є така – антиукраїнські сили хотіли зробити так, щоб в Одесі гинули або були поранені активісти, після того було звинувачення у бездіяльності влади, прокуратури, поліції, Служби безпеки України. Ця версія одна з основних. Вона перевіряється, тому що якоїсь особистої неприязні між Михайликом і цими трьома особами з Грузії не було", – заявив Геращенко.

 

Крім того, він додав, що перевірятиметься також зв'язок затриманих з кримінальними колами, грузинськими "злодіями в законі" та працівниками правоохоронних органів Одеси.

 

Читайте також: Небезпечний регіон. Що відомо про напади на активістів в Одесі

 

Як повідомили ЗМІ, 25 вересня  правоохоронці у рамках кримінального провадження щодо замаху на життя активіста Олега Михайлика затримали трьох осіб.

 

Нагадаємо, 22 вересня в центрі Одеси невідомі стріляли в активіста Олега Михайлика. До складу слідчо-оперативної групи з розслідування замаху на одеського громадського діяча Олега Михайлика увійшли працівники СБУ.  Правоохоронці розглядають п'ять версій щодо причин замаху на активіста, а саме: перша версія пов'язана з його громадською діяльністю, друга – з проблематикою по "Золотому берегу" (справа ошуканих інвесторів одеського ЖК "Золотий берег"), третя – з проблематикою по "Успіху" (справа щодо нових власників авторинку "Успіх" в Одесі), четверта – особистісні відносини, п'ята версія – невстановленими особами з хуліганських спонукань.

 

24 вересня генеральний прокурор Юрій Луценко провів нараду з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим через напади на активістів в Одесі.