Напад на Гандзюк у Херсоні. Активістку перевезуть до Києва

1 Серпня 2018, 12:23

Громадську діячку Катерину Гандзюк, яка отримала хімічні опіки внаслідок нападу з кислотою, перевезуть на лікування до Києва. Про це повідомляє Херсон Daily, посилаючись на слова глави комісії з питань медицини та освіти в Херсоні Леоніда Ремиги.

 

Зазначається, що на засідання комісії у середу, 1 серпня, не прийшло більшість депутатів.

 

Зокрема, чиновники припустили, що депутати пішли провідати ативістку, однак голова комісії Ремига відкинув дане припущення.

 

Наголошується, що до неї зараз нікого не пускають, і готується евакуація до Києва.

 

Раніше юрист Масі Найєм відвідав у реанімації Катерину Гандзюк, та з її слів розповів про деталі нападу.  Зі слів водія, її волосся і одяг диміли від роз'їдання кислотою. За словами Гандзюк, вартість нападу на неї оцінена у 500 доларів.

 

Нагадаємо, 31 липня  у Херсоні невідомий облив кислотою  виконувача обов’язків керуючого справами Херсонської міської ради та відому громадську діячку Катерину Гандзюк. Правоохоронці розпочали досудове розслідування за фактом нападу на Гандзюк, попередня правова кваліфікація – ст.296 Кримінального кодексу України "хуліганство". Крім того, поліція оприлюднили фото ймовірного нападника. 

 

Згодом стало відомо, що Гандзюк перебуває в реанімаційному відділенні лікарні, її стан оцінюють як стабільно важкий. За попередньою інформацією, у неї від опіків постраждали 35% шкіри. Сильно пошкоджене ліве око, а найбільше постраждала шия.

 

Пізніше правоохоронці перекваліфікували напад на виконувача обов'язків керуючої справами Херсонської міської ради Катерину Гандзюк з "хуліганства" на "тяжкі тілесні ушкодження з метою залякування"