Намісник Януковича на Полтавщині теж скаржиться на Держказначейство

3 Липня 2013, 13:15

За його словами, всі захищені статті бюджету (зарплати, плата за енергоносії) і пенсії фінансуються вчасно, а от з незахищеними є проблема.

«80% незахищених статей профінансовані, а 20% – ні. Це 170 млн грн по всім бюджетам. Зокрема, не фінансується ремонт доріг», – сказав Удовиченко.

Він також зазначив, що питання даних платежів планується в понеділок розглянути на нараді за участю голів ОДА у прем'єр-міністра Миколи Азарова.

Як повідомлялося, 25 червня мер Полтави Олександр Мамай висловив публічну стурбованість непроплатою міських платежів Держказначейством.

За його словами, гроші не пропускає Держказначейство і все що робиться в Полтаві в плані ремонтів та розвитку інфраструктури – все побудовано на голому ентузіазмі.

21 червня мер Кременчука Полтавської області Олег Бабаєв також звернувся до Держказначейства з вимогою проводити оплату за виконані роботи, яка припинилася три тижні тому. Заступник мера Кременчука Тетяна Неїленко повідомила, що в казначействі вже накопичилося неоплачених платежів на 9 млн грн.

Про проблеми з платежами Держказначейства останнім часом заявляли також мери Тернополя та Сум, губернатор Донецька, влада Львова та Івано-Франківської області.