Намісник Януковича на Київщині просить всі партії скинутися на допомогу постраждалим від стихії

17 Липня 2012, 15:41

«Надавши відповідну допомогу постраждалим від стихії, всі політичні сили не на словах, а справою покажуть свою справжню турботу щодо людей, тим більше тих, які несподівано опинилися у складній ситуації», – зазначив голова ОДА. 

За словами Присяжнюка, на його заклик вже відгукнувся обласна організація Партії регіонів, яка передала керівництву Миронівського району, жителі якого зазнали найбільших збитків, 1,5 млн грн.

Він також повідомив, що відновлювальні роботи у Миронівській районній лікарні вже розпочалися. Крім того, в усіх районах області, які зазнали збитків від негоди, в рамках соціальної програми «Трудовий десант» розпочнуть роботу добровільні мобільні ремонтні бригади.

Присяжнюк зазначив, що лише за попередніми підрахунками у Миронівському районі збитки від стихійного лиха сягнули 10 млн грн, у Таращанському – близько 2 млн грн, у Богуславському та Рокітнянському – по 1 млн грн, а у Ставищенському й Тетієвському – по 500 тис. грн.

Нагадаємо, в ніч на 16 липня на Київщині через шквальний вітер та град постраждали 200 населених пунктів. Вітер пошкодив дахи будинків, повалив дерева, знеструмив очисні споруди тощо.

Напередодні МНС оголошувало штормове попередження у Києві, центральних, північних та західних областях.