Наливайченко: Росія продовжує поставляти в Україну зброю і бойовиків, а теракти стаються не лише на Донбасі

18 Липня 2014, 15:16

"З російського боку злочинним способом за безпосередньої участі військових Російської Федерації, в тому числі прикордонників ФСБ, замість того, щоб не пропускати і охороняти кордон, відбувається все в точності навпаки – переправлення бойовиків, зброї, в тому числі вкрай небезпечного, тобто ракетних комплексів ", – сказав Наливайченко.

Окрім того, глава Служби безпеки відзначає наявність високої небезпеки поширення терористів не тільки в східних, а й в інших областях України, але запевняє, що поки українським силовикам вдається локалізувати небезпечну територію і не допустити поширення терактів.

"Небезпеки розповзання терористичних актів з Донецької та Луганської областей у виконанні терористів, які продовжують чинити злочини … цю небезпеку СБУ і МВС вдається локалізувати в інших містах", – сказав Наливайченко.

Зокрема він повідомив про затримання "групи терористів під керівництвом громадянина Російської Федерації … який направив і надав зброю громадянам України на здійснення терактів в Дніпропетровську".

За його словами, місця, які були обрані зловмисниками для терактів, – будівлі обладміністрації, об'єкти інфраструктури, мости, тунелі.

Як повідомлялось, СБУ володіє незаперечними доказами причетності російської сторони до атаки на український військово-транспортний літак АН-26.