Найкоротший анекдот: Ляшко – президент

VIP-хроніки
26 Липня 2013, 15:42

Народний депутат, лідер Радикальної партії Олег Ляшко вирішив балотуватися у президенти України на виборах у 2015 році. Таку заяву політик зробив у Львові, в ефірі телеканалу ZIK.

“У 2015 році я буду балотуватися на посаду президента України”, – заявив цілком серйозно Олег Ляшко.

 

 

А на уточнююче запитання ведучого про те, чи дійсно перед ним сидить майбутній кандидат на найвищу державну посаду, відповів: „Ні, гадаю, перед вами сидить майбутній президент України, дякуючи підтримці Господа Бога і мільйонів громадян”.

 

 

Ляшко-президент збирається радикально змінювати систему, гнати в шию діючих політиків і на їх місця приводити нових людей, у першу чергу, молодь.

На які гроші він збирається влаштовувати свою виборчу президентську кампанію, Олег Ляшко не повідомив. Можливо, на ті самі, що й парламентську. Злі язики подейкують, що грошима з найбільшим радикалом країни поділився тоді не хто будь, а сам голова президенскої адміністрації Сергій Льовочкін. 

 

 

„Пам’ятаєте відому пісню Цоя: „Перемен, мы ждем перемен!” Так ось, наші серця вимагають змін, країні потрібні зміни! Так, як ми живемо – далі жити не можна, інакше – кінець!” – зазначив Ляшко.

А втім, нічого нового. Про те, що “країні потрібні зміни” вже хтось раніше казав… Не пригадуєте хто…?

 

 

Читайте також Фірмовий стиль президента: привітання з прозорими натяками