Найєм спростував інформацію про блокування “Укрнафти” полком “Дніпро-1”

22 Березня 2015, 21:57

Народний депутат України Мустафа Найєм заявив, що під будівлею ПАТ "Укрнафта" немає бійців батальйону "Дніпро-1". Про це він написав у своєму Twitter.

"З приводу ситуації під "Укрнафтою". Офіційно. Під офісом компанії немає працівників батальйону МВС "Дніпро-1", – написав Найєм.

"Я думаю, це або батальйон територіальної оборони Дніпропетровської області, який крім Генштабу підпорядковується ще й губернатору області. Співробітники якоїсь сторонньої охоронної структури, яку підключило керівництво "Укрнафти", – додав він.

"Заступник голови "Укрнафти" Захаров стверджує, що всередині знаходяться працівники охоронної компанії "Сек'юр Ай Ті", у яких є право на носіння зброї", – зазначив нардеп.

Нагадаємо, раніше народний депутат Сергій Лещенко заявив, що біля будівлі "Укрнафта" знаходяться бійці батальйону "Дніпро-1".

Також Лещенко повідомив, що будівлю "Укрнафти" обносять залізним парканом.

Як відомо, 19 березня Рада ухвалила поправки в закон про акціонерні товариства, які позбавлять Коломойського контролю над "Укртранснафтою". Від виконання обов'язків був відсторонений і глава правління "Укртранснафти" Олександр Лазорко, який є також ставлеником Коломойського. Після цього Коломойський ввечері приїхав із групою молодиків в "Укртнаснафту", заблокував вхід до неї і проводив "переговори" з міністром Демчишиним та в. о. керівника компанії.

У ході розмови Коломойський заявив, що у нього у Києві є 2 тисячі бійців, які готові захищати від захоплення "його підприємства".

Коломойський наголосив, що Юрій Мірошник, який з 19 березня тимчасово виконує обов'язки голови правління "Укртанснафти", "сам себе призначив".

При цьому голова Дніпропетровської ОДА звинуватив оточення президента у рейдерстві і обматюкав журналіста "Радіо Свобода" Сергія Андрушка.