Найдивовижніші печери планети

11 Грудня 2013, 14:23
  1. У 2001 році печера Крубера, яка ще відома як Вороняча або Вороняча печера, була названа найглибшої печерою в світі
  2. Любанг Насіб Багус або Печера Удачі, славиться своїм гротом Саравак – найбільшим печерним гротом у світі
  3. Куевас-де-Мармоль або Мармуровий собор – печера, яка врізається в чилійське озеро Хенераль Каррера, розташоване вздовж чілійсько-аргентинської кордону
  4. Підземна річка в Палаване, Філіппіни, також називається підземною річкою святого Павла. Тут в 1971 році був створений Національний парк.
  5. Печера Айсрізенвельт в Австрії є найбільшою в світі крижаний печерою, довжиною майже 50 кілометрів. Її назва перекладається з німецької як "Світ Льодяних гігантів".
  6. Фінгалова печера. На гельській мові печера називається Uamh-Binn, що можна перекласти як "Печера Мелодій".
  7. Блакитний грот або Грот Аззуро це найбільш популярна серед туристів пам'ятка острова Капрі. Наполовину затоплена морська печера іноді заповнюється моторошним синім світлом.
  8. Сади Кавачі Фуджі відомі своїми барвистими тунелями з квітів гліцинії. У садах вирощують 20 видів гліциній: фіолетових, білих, синіх, фіолетово-синіх і рожевих квітів.
  9. Ординська або Печера Орди, є найдовшою підводної печерою в Росії і єдиною в світі відомої підводного гіпсовою печерою. Його довжина складає майже 5 кілометрів.
  10. Печери Ваітомо – це батьківщина світяться новозеландських світлячків Arachnocampa luminosa. Вони світяться, для того щоб привернути комах, обплутуючи їх шовковими нитками, які вони виробляють, і прирікаючи на смерть.