Найбільшу суму застави суд встановив на Запоріжжі – 1,5 млн гривень

Акценти
25 Червня 2013, 07:09

Як повідомляє прес-служба ГПУ, з часу набрання чинності новим Кримінально-процесуальним кодексом, тобто з 20 листопада 2012 року до 1 червня цього року, було внесено 532 клопотання про обрання підозрюваним, обвинуваченим  запобіжного заходу у вигляді застави.

«З них задоволено 412, відхилено 42, застосовано більш м’який запобіжний захід за результатами розгляду 69 клопотань, інші перебувають на розгляді», – повідомила прес-служба.

Водночас за цей період, як повідомляє Генпрокуратура, найбільша сума застави була встановлена в Запорізькій області 1,5 млн. грн.

«У кримінальному проваджені за фактом одержання неправомірної вигоди на загальну суму понад 1,5 млн. грн стосовно чотирьох членів ОЗГ, які упродовж 2011-2012 років вимагали і отримували хабарі від керівників підприємств, що здійснюють перевезення пасажирів на маршрутах загального користування, визначено заставу усім членам організованої злочинної групи у розмірі від 17 тис. грн. до 1,5 млн. грн. Вказані кошти підозрюваними сплачено», – зазначила прес-служба.

Застава у майже 500 тис. грн.  була визначена також за фактом правопорушення в Запорізькій області.

«У кримінальному проваджені за фактом вчинення шахрайства та привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем підозрюваному визначено заставу у розмірі майже 500 тис. грн.», – йдеться у відповіді на запит.

Заставу у 458 тис. 750 грн. сплатили на Одещині у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди в розмірі $43 тис. головою комісії однієї з обласних рад та головою РДА цієї ж області від представника товариства з обмеженою відповідальністю за укладення договорів щодо довгострокової оренди ставків та земельної ділянки площею 4 га.

 

Позначки:
96