Найбільшою популярністю серед абітурієнтів користуються київські та львівські виші

1 Серпня 2012, 12:38

Абітурієнти в нього подали близько 45,5 тис. заяв на вступ.

На другому місці за кількістю бажаючих вступити – Національний технічний університет "Київський політехнічний інститут", у який було подано близько 41 тис. заяв, на третьому місці – Львівський національний університет імені Івана Франка, у який подали 40,8 тис. заяв.

У п'ятірку лідерів за кількістю поданих заяв також увійшли Національний авіаційний університет і Національний університет "Львівська політехніка".

Конкурс на денну форму навчання бакалаврату в КНУ ім. Тараса Шевченка серед абітурієнтів становить майже 14 осіб на місце, у КПІ – 9, у Львівський університет ім. Франка – 13,5, у Національний авіаційний університет – 17, у Національний університет "Львівська політехніка" – 12.

За час вступної кампанії більш як 620 тис. абітурієнтів подали близько 1,9 млн заяв.

"Це рекордні показники за кількістю поданих заяв. Якщо торік кількість вступників становила близько 150 тис. осіб, то цього року цей показник збільшився більш ніж у чотири рази. Відповідно майже в п'ять разів збільшилася й кількість поданих заяв порівняно з минулим роком" – заявив заступник директора департаменту вищої освіти Міносвіти Микола Фоменко.

Найбільшу кількість заяв на вступ подали абітурієнти Донецької області – 167, 7 тис., Дніпропетровської -156, 4 тис., Києва – 118,1 тис., Львівської області – 113, 5 тис., Харківської – 92, 5 тис.

Нагадаємо, Національний університет "Львівська політехніка" став найзатребуванішим серед абітурієнтів в 2011 – у нього подали близько 26,1 тис. заяв на вступ.

31 липня закінчився прийом документів на вступ у ВНЗ.