Найбільше візових центрів в Україні відкрили Польща, Литва, Греція та Болгарія

26 Липня 2013, 14:36

«За результатами проведеної МЗС роботи протягом 2009-2013 роках візові центри відкрили свої регіональні представництва у 13-ти містах, що надало можливість жителям Західної, Південної та Східної України оформлювати візи до країн ЄС у спрощеному порядку без необхідності поїздки до посольства відповідної країни у Київ», – йдеться у повідомленні.

Усіх країн ЄС, які мають свої візові центри в Україні, налічується 17.

Найбільше своїх офісів (13) відкрила Польща (у Львові, Одесі, Донецьку, Тернополі, Івано-Франківську, Рівному, Хмельницькому, Житомирі, Дніпропетровську, Луцьку, Харкові, Сімферополі та Вінниці).

Також у МЗС повідомили, що Посольство Республіки Польща в Україні в серпні 2013 року планує відкриття візових центрів в Ужгороді, Чернівцях та у Луганську.

Литва відкрила також 13 офісів – у Львові, Одесі, Донецьку, Тернополі, Івано-Франківську, Рівному, Хмельницькому, Житомирі, Дніпропетровську, Луцьку, Харкові, Сімферополі та Вінниці.

У трійці лідерів – Греція із вісьмома відділами у Харкові, Луцьку, Львові, Івано-Франківську, Одесі, Сімферополі, Донецьку та Дніпропетровську.

Сім візових офісів відкрила Болгарія (у Львові, Одесі, Донецьку, Харкові, Луцьку, Івано-Франківську та Сімферополі).

Шість візових відділів в Україні є від Естонії й Латвії (у Дніпропетровську, Донецьку, Львові, Одесі, Сімферополі та Харкові).

П’ять центрів відкрило посольства Швеції і Данії (у Львові, Одесі, Донецьку, Харкові та Сімферополі).

Австрія, Бельгія, Іспанія, Італія, Нідерланди, Німеччина та Фінляндія мають по чотири візових центрів, зокрема, у Львові, Одесі, Харкові, Донецьку.

Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії і Франція мають тільки по одному візовому центру в Україні, які розташовані у Києві.