Найбільша партія Узбекистану висунула свого кандидата в президенти

19 Жовтня 2016, 11:41

З'їзд Руху підприємців і ділових людей – Ліберально-демократичної партії Узбекистану в середу в Ташкенті одноголосно висунув кандидатом в президенти виконувача обов'язків глави держави, прем'єр-міністра Шавкат Мірзієєва і затвердив його передвиборну програму. Про це повідомили в прес-службі партії.

Ліберально-демократична партія Узбекистану, створена в 2003 році, налічує понад 230 тисяч осіб та має найбільшу за чисельністю фракцію у новообраному парламенті країни (52 депутати).

Допуск до участі в майбутніх президентських виборах отримали чотири політичні партії – УзЛіДеП, Національно-демократична партія "Міллі тікланіш" (Національне відродження), Народно-демократична партія Узбекистану і Соціал-демократична партія "Адолат" (Справедливість). Раніше три партії на своїх з'їздах вже висунули своїх кандидатів.

Нагадаємо, президент Узбекистану Іслам Карімов помер 2 вересня на 79-му році життя після перенесеного 27 серпня інсульту. Карімов беззмінно очолював країну з березня 1990 року.

8 вересня в.о. президента був призначений прем'єр-міністр Шавкат Мірзієєв. Позачергові вибори президента Узбекистану призначені на 4 грудня 2016 року.