NAI Global в Україні

10 Червня 2016, 13:05

В якості спеціального гостя прес-сніданку, перед журналістами виступив виконавчий директор NAI Global Мауро Келлер Сармиенто. Докладною презентацією він представив діяльність NAI Global у світі і розповів про інтерес, який представляє для них український ринок нерухомості.

За його словами, партнерство з консалтинговою компанією Urban Experts і їх спільна діяльність буде сфокусована на професійному управлінні торговельною і житловою нерухомістю, а також спрямована на продуктивну роботу з міжнародними інвесторами. Компанія буде надавати послуги, як місцевим, так і міжнародним клієнтам, які заявили про інтерес до українського ринку комерційної нерухомості. Також Мауро Келлер Сармиенто поділився досвідом успішних інвестиційних проектів на світовому ринку нерухомості, представив своє бачення перспектив українського ринку і позначив критерії, необхідні для його успішного розвитку.

На зустрічі у журналістів була можливість обговорити питання перспектив ринку нерухомості та інвестицій, як в Україні, так і в світі. Про необхідні і важливі умови, які, поряд з підвищенням прибутковості, стануть найбільш цікавими і привабливими для потенційних інвесторів, розповів один з провідних експертів ринку нерухомості – Віталій Бойко, який є автором концептів для більш ніж 100 проектів торговельної нерухомості і реалізував понад 600 консалтингових проектів, як в Україні, так і в країнах ближнього зарубіжжя.

Ключове питання заходу – яким чином міжнародний брокеридж і NAI Global можуть допомогти в залученні інвестицій на український ринок нерухомості. За його словами, команда фахівців NAI Global, використовуючи міжнародні стандарти, пропонує нам і нашим клієнтам найкращі стратегії з управління нерухомістю. Тому робота з NAI Global для учасників українського ринку нерухомості це:

● Всесвітній лістинг об’єктів нерухомості

● Можливість прямого співробітництва з інвесторами США і партнерськими компаніями мережі NAI Global

● Можливість для українських інвесторів безпосередньо увійти в проекти за кордоном

● Можливість залучення до розробки кращих фахівців ринку

● Архітектурне проектування світового рівня

● Страхування професійної відповідальності

«Фахівці ринку знають про NAI Global вже досить давно, чули про її успіхи, як в США, так і в інших регіонах світу. Цілком логічним виглядає запрошення нами компанії NAI Global на український ринок в якості партнера саме зараз, коли житлова і комерційна нерухомість Києва, Львова, Одеси і багатьох інших регіонів переживає певний бум. Асоціація з NAI Global дозволить нам об’єднати свій досвід і бачення особливостей українського ринку з ресурсами найбільшої консалтингової компанії світу. Відтепер ми будемо надавати як консалтингові, так і брокерські послуги, в тому числі і міжнародним клієнтам NAI Global, велика частина яких представлена ​​всесвітньо відомими брендами. Зізнаюся, ми до цього готові, а усвідомлення того, що за нашою спиною буде знаходитися настільки великий і іменитий бренд, як NAI Global, вселяє в нас ще більшу впевненість і оптимізм », – вважає Віталій Бойко, генеральний директор і засновник компанії Urban Experts.

В обговоренні проблем і перспектив розвитку українського ринку нерухомості взяли участь редактори і журналісти провідних вітчизняних ділових ЗМІ, таких як FORBES Україна, Фокус, Новое время, Бізнес, Кореспондент, Деньги, UBR, Ділова Столиця, KYIV POST, The Ukrainian Week та інші. На всі їхні запитання були дані вичерпні компетентні відповіді і роз’яснення.

Дана прес-конференція була організована за сприяння Агентства «ІНФОКОН».

Довідково:

Компанія NAI Global (New America International) – найбільша в світі мережа самостійно діючих підприємств в області комерційної нерухомості, заснована в 1978 році. Штаб-квартира NAI знаходиться в Прінстоні, США, штат Нью-Джерсі. Є найбільшою міжнародною консалтинговою мережею в світі. TOP-5 світових брендів на ринку комерційної нерухомості, понад 400 офісів в 55 країнах світу.1 місце за кількістю офісів серед компаній в Європі «Urban Experts» – нова консалтингова компанія, заснована в 2016 році. Це співтовариство професіоналів, кращих урбаністів, консультантів, архітекторів і маркетологів, які успішно працюють на українському і зарубіжних ринках нерухомості. Комерційна нерухомість, офісна нерухомість, архітектура та дизайн – основні напрямки роботи компанії Urban Experts, що базується в місті Київ

Контакти для ЗМІ:

      Тел. 044 33 77 6 77 Тел. моб. 096 46 57 1 37

      E-mail: office@urbanexperts.co