Наглядова рада прийняла рішення стосовно виробничих потужностей – завод у Лейпцигу буде розширено

18 Березня 2011, 13:21

Штутгарт/Лейпциг. Наглядовою радоюкомпаніїDr. Ing. h.c. F. Porsche AGприйняторішення стосовно місця виробництва новогоавтомобіля підназвою “Cajun” – його буде випускатизавод Porsche у Лейпцигу. Для цього будуть збудовані новікузовний та фарбувальний цехи. У зв’язку із запускомвиробництва Cajun, принаймні одна тисяча нових робочих місць буде створена в Лейпцигу, а також додаткові робочі місця у Вайзаху та Цуффенгаузені. Роботи зі спорудження виробничих приміщень будуть проводитися на території площею 400 га та розпочнуться у 2011 році.

«В процесівиробництва моделей Cayenne та Panameraнаш завод у Лейпцигу довів, що може випускатиавтомобілі найвищої якості», – прокоментувавМаттіас Мюллер, голова правління Porsche AG. – «Вибірданої локації є підтвердженням нашої довіри до вмінь та кваліфікації працівниківзаводу у Лейпцигу, а також додатковимвнескомв економічний розвиток регіону».

За допомогою компактного та динамічного Cajun Porsche розширить свій сегмент позашляховиків, який користується високим попитом увсьому світі. Слідом за новимпоколіннямCayenne, якезміцнилоринковіпозиції Porscheсеред виробників спортивних позашляховиків у преміум-сегменті, компактнийта зручний у керуванні Cajun стане новим імпульсом длярозвитку компанії та ключем до світу Porscheдля молодих автомобілістів.

З моменту урочистого відкриття в 2002 році високотехнологічний завод в Саксонії випускав модель Cayenne, а з2009 року -Panamera. На даний момент виробник інвестував в завод у Лейпцигу 280 млн євро.