Нагірний Карабах: в Азербайджані заявили про загибель 10 мирних жителів

29 Вересня 2020, 12:13

В Азербайджані заявили, що в результаті обстрілів з боку армії Вірменії в районі Нагірного Карабаху загинули 10 мирних жителів. Ще 30 осіб отримали поранення. Про це у вівторок, 29 вересня, повідомив президент Азербайджану Ільхам Алієв, приймаючи вірчі грамоти нового посла Пакистану в Баку Білала Хайі.

 

"За ці два дні у нас були втрати, в тому числі і серед цивільного населення. На жаль, число загиблих мирних громадян у нас зростає. Вбито 10 цивільних осіб, в тому числі п'ять членів однієї сім'ї, серед яких двоє дітей", – сказав Алієв.

 

Як повідомлялося, 28 вересня президент Азербайджану Ільхам Алієв оголосив часткову мобілізацію. Зауважимо, між Вірменією і Азербайджаном протягом ночі на 28 вересня тривали бойові дії в Нагірному Карабасі. У Вірменії заявили про підготовку до довгострокової війни. Посольство України в Азербайджані закликає українців утриматися від відвідування окремих регіонів країни у зв'язку з загостренням воєнного конфлікту між Вірменією та Азербайджаном. Такі ж рекомендації стосуються і Вірменії.