Нафтогаз звернувся до Київенерго з проханням відключити опалення в офісі

2 Квітня 2018, 21:55

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» у понеділок, 2 травня, звернулася до Київенерго з проханням відключити опалення в офісі компанії і закликала українців приєднатися до їхньої ініціативи. Про це повідомила прес-служба Нафтогазу на сторінці у Facebook.

 

«Ми попросили Київенерго відключити опалення в нашому офісі. Висловлюємо повну довіру Гідрометцентру і зберігаємо спокій, гроші і газ. При бажанні – приєднуйтесь! (У кого інші плани, не забудьте укласти додаткові угоди для отримання від нас номінацій і продовження опалювального сезону, будь ласка)», – зазначили у Нафтогазі.

 

Прес-служба також опублікувала фотокопію відповідного звернення Нафтогазу України до Київенерго.

 

 

Відповідаючи на запитання одного з користувачів, як  можна приєднатися до даної ініціативи, в НАК відповіли, що варто звернутися до місцевої влади.

 

«У кого централізоване опалення і не можна регулювати – звернутися на "гарячу лінію" місцевої влади з проханням припинити опалювальний сезон. За замовчуванням вони будуть чекати, поки пройдуть три доби з середньою температурою вище +8 градусів. Потім теплокомуненерго будуть відключати якийсь час … Комерційні споживачі можуть написати такий же лист, як ми», – розповіли у компанії.

 

Раніше повідомлялося, що НАК "Нафтогаз України" укладає додаткові угоди на продаж газу з теплокомуненерго та об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків, які керують котельнями на газі. 

 

Нагадаємо, 28 лютого Нафтогаз отримав остаточне рішення Стокгольмського арбітражу щодо транзиту, відповідно до якого суд зобов`язав Газпром виплатити Нафтогазу 4,63 млрд дол. За результатами розгляду двох справ Газпром винен українській компанії 2,56 млрд дол.

 

У російській компанії не погодилися з рішенням арбітражу і заявили, що оскаржуватимуть його. 1 березня Газпром відмовився від своїх зобов`язань щодо постачання в березні в Україну газу і повернув Нафтогазу передоплату за це паливо. Тому "Нафтогаз України" уклав контракт на поставку 60 млн куб. м газу з польською державною нафтогазовою компанією PGNiG ("Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo"). Також відзначається, що поставки почалися 2 березня о 6:00 через вузол "Германовичи", який з`єднує українську та польську газотранспортні системи.