«Нафтогаз» вирішив об’єднати схід і захід України

18 Лютого 2011, 16:10

За словами Ляшенка, реорганізація дозволить збільшити кількість видобутку газу, повідомляє РБК- Україна.

Зокрема, реорганізація проводиться з метою оптимізації управління Краснокутським промислом, тому що цей промисел знаходиться на межі Харківської і Полтавської областей, повідомляє status quo. Раніше промисел входив до складу газопромислового управління «Харківгазвидобування». Це підприємство було розформовано шляхом приєднання до газопромислового управління «Шебелинкагазвидобування» (Харківська область), і основна частина промислів «Харківгазвидобування» перейшла до «Шебелинкагазвидобутку».

Довідка.

Газопромислове управління «Полтавагазвидобування» планує в 2011 році збільшити видобуток газу на 26,7% – до 6,3 млрд.куб.м. Зараз в газопромисловому управлінні «Полтавагазвидобування» входять чотири промисли – Солохівського, Машівський, Гадяцький та Яблунівський. Об’єднання газопромислового управління «Шебелінкагазвидобування» та «Харківгазвидобування» завершиться 25 лютого, коли буде підписано акт приймання-передачі майна.

У Харківській області видобувається 8,6 млрд.куб.м газу в рік, в Україні – 20 млрд.куб.м газу в рік. Газопромислове управління «Шебелинкагазвидобування» видобуває 7,5 млрд.куб.м газу в рік з 38 родовищ.