Нафтогаз викине 40 мільйонів на автівки, десять із яких – бізнес-класу

2 Грудня 2014, 17:01

ПАТ «НАК «Нафтогаз України» призначив на 25 грудня розкриття пропозицій по тендеру на автотранспортне обслуговування головного офісу компанії у 2015 році. Очікувана вартість закупівлі становить 40,00 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

«Нафтогаз» планує замовити 45 автомобілів з екіпажами. Учасник тендеру має забезпечувати автівки паливо-мастильними матеріалами, паркувальними талонами, страховкою, запчастинами та шинами, проводити техобслуговування, чистку автомобілів.

Також держкомпанія хоче шість представницьких авто з об’ємом двигуна не менше 4900 куб см, не менше восьми подушок безпеки, комфортабельним салоном і двозонним клімат-контролем.

Також планується 10 автомобілів бізнес-класу, п’ять поза шляховиків, 21 автомобіль середнього класу та три мікроавтобуси, вантажівки (вимоги нижче).

Нагадаємо, за попереднього керівництва «Нафтогазу» держкомпанія замовила на 2014 рік послуги 60 автомобілів вартістю 41,64 млн грн. Тоді було замовлено 31 автомобіль представницького класу, 4 автобусів та 25 інших автомобілів.

Відтак середні видатки на одне авто «Нафтогазу» у 2014 році становили 690 тис грн. Зараз «Нафтогаз» планує витрачати на один автомобіль в середньому 890 тис грн., тобто на третину більше. Разом з тим, у порівнянні з початком року, коли проводився тендер на автообслуговування старого керівництва «Нафтогазу», бензин коштував на третину дешевше.

№ п/п Назва автомобіля Кількість, шт. Вимоги
1 Автомобілі представницького класу 6 Об’єм двигуна не менше 4900 см3 автомобіль обладнаний пневмо або гідро підвіскою, системою SRS (включає не менше восьми подушок безпеки), комфортабельний салон, двохзонний клімат-контроль.
2 Автомобілі бізнес класу 10 Об’єм двигуна не менше 3100 см3 автомобіль обладнаний системою SRS (включає не менше шести подушок безпеки), комфортабельний салон, двохзонний клімат-контроль.
3 Автомобілі підвищеної прохідності (позашляховики) 5 Об’єм двигуна не менше 3100 см3 автомобіль обладнаний системою повного приводу та системою SRS (включає не менше двух подушок безпеки), комфортабельний салон, клімат-контроль.
4 Автомобілі середнього класу 21 Об’єм двигуна не менше 1700 см3 автомобіль обладнаний, системою SRS (включає не менше двох подушок безпеки), автоматичною системою кондиціювання.
5 Мікроавтобуси, вантажівка

 

(повна маса до 3,5 т)

3 Кількість місць в мікроавтобусі для сидіння не більше сімнадцяти з місцем водія включно. Кількість місць в вантажівці для сидіння, крім сидіння водія, не менше двох, вантажопідйомність не менше 1,5 т.