«Нафтогаз України» витратить 1,6 млн. на корпоративний сайт

29 Серпня 2012, 19:21

НАК «Нафтогаз України» під час відкритих торгів підписав 22 серпня договір з ТОВ «Лізард софт» з впровадження нового корпоративного порталу на базі SharePoint.

Вартість послуг складе в 1 млн. 618 тис. гривень. Завдаток у розмірі 70 тис. грн. повинен бути сплачений впродовж 90 днів і назад не повертається.

Згідно технічним вимогам, головна сторінка сайту повинна мати графічну частину, навігаційне меню, інформери, а також область контенту, на якій відвідувач зможе отримати доступ до новин компанії. Дизайн сайту повинен збігатися з корпоративними дизайном сайту НАК «Нафтогаз України». Також повинні бути розроблені блоки: «Соціальна політика» і «Профспілкова діяльність». Також підрядник повинен протягом 60 хвилин відреагувати на помилки сайту в цілому або деяких елементів, в перебігу 72 годин на аномалії, які призвели до втрати функціоналу ресурсу. Сайт повинен бути готовий до 31 грудня 2012 року.

Як відомо, за останні 10 місяців на сайти органів державної влади з державного бюджету було виділено щонайменше 15 млн гривень.