“Нафтогаз” підвищив ціни на газ для населення

5 Серпня 2020, 11:28

ГК "Нафтогаз України" встановила ціну на природний газ для побутових клієнтів у серпні 2020 року на рівні 3,24 грн/куб. м з ПДВ та без урахування вартості розподілу (доставки). У порівнянні з липнем ціна газу зросла на 270 гривень (на 9%).

Про це повідомляє прес-служба компанії.

 

У "Нафтогазі" пояснюють це тим, що "ринок входить у сезон високих цін, який зазвичай настає з наближенням опалювального періоду".

 

Тариф "Місячний" – перший тариф, який компанія пропонує своїм клієнтам. Наразі, всі діючі побутові клієнти компанії автоматично переведені на цей тариф. Він передбачає пост-оплату за спожитий газ.

 

Нагадаємо, 10 грудня прем’єр-міністр Олексій Гончарук не виключив «газової війни» з Росією. За його словами, Київ повністю готовий до такого повороту подій.

 

12 грудня прем’єр-міністр Молдови Іон Кіку взяв участь у київському саміті очільників урядів країн ГУАМ (Грузія, Україна, Азербайджан, Молдова). Кіку обговорив з Гончаруком постачання природного газу та його транзиту після 31 грудня 2019 року, що залежить від домовленостей Україна-Росія. Кіку заявив, що «у нас є декілька варіантів забезпечення республіки газом навіть у разі припинення транзиту російського газу через Україну».

 

 

Позначки: